בלוג האימון של טלי פלד
0
14/02/2013
אימון אישי במרכז – אימון להצלחה

אימון אישי במרכז לשם הצלחה

ד"ר אלברט שוויצר אמר: "הצלחה היא לא המפתח לאושר; אושר הוא המפתח להצלחה. אם אתה אוהב את מה שאתה עושה, אתה גם תהיה מוצלח".
אימון להצלחה מוכיח עד כה משפט זה נכון: כשאנו עושים דברים שאנחנו אוהבים, אנחנו מתמלאים סיפוק ואושר וכאן נמדדת הצלחתנו.
אבל, חשוב להבהיר כי אימון להצלחה אינו מטה של קסם, הוא במידה רבה עניין של עבודה קשה והתמדה ומי שמרפה בשלבים המוקדמים –אינו מגיע למטרה.
אחד המסרים החזקים בתהליך אימון אישי במרכז הוא שלא ניתן להגיע להצלחות כאשר טומנים ידיים בכיסים משום שההצלחה אינה באה אלינו, אנחנו אמורים להגיע אליה.
בנג'מין ד'ישראלי אמר שסוד ההצלחה הוא דביקות במטרה ואכן אימון להצלחה מוכיח כי זו אינה נמדדת בשעות או ימים, על פי רוב היא נמדדת בשנים של עשייה ונחישות ומצליחנים הם אלו אשר אינם מוותרים לעצמם.
אימון אישי במרכז על מנת להצליח בתחומים שונים הוא אמנם עבודה קשה אך גם מהנה משום שהמתאמנים נוכחים לראות כיצד הם מצליחים בכל מפגש למתוח את גבול היכולות שלהם עוד ועוד, להשתפר, להשחיז מיומנויות ולהתקדם.
אז מהו בעצם אימון אישי להצלחה? זהו אימון השרירים להתמקד בפעילויות יומיות ושבועיות נכונות אשר יקדמו אותנו למטרה ובמילה אחת – מיקוד. להתמקד בדברים החשובים, בדברים אשר ברמה האסטרטגית משמשים כיעדים בדרך להצלחה. כשאין אסטרטגיה לפעולות ואין תכנית מחושבת – גם אין הצלחות.
עלינו לעשות תעדוף נכון של משימות שתקדמנה אותנו ולדעת להיפטר מהרגלים לא פרודוקטיבים.
בתהליך אימון אישי במרכז, עלינו לעשות עבודה בהקשר של חסמים ופחדים אישיים המונעים מאתנו להתקדם או אמונות שמגבילות אותנו.
אמונה היא קבלה של משהו כאמת מבלי להוכיח אותה והיא מקנה לבני האדם תחושה של בטחון בנוגע לדבר מה. היא נשענת על חוויות שאנו חווים ועל פרשנויות שאנו נותנים לאותן חוויות אלא שלעיתים הפרשנויות שגויות וחשוב לבחון אותן. חשוב להבין האם האמונות שלנו משרתות אותנו, האם הן אמת, האם הן מחזקות אותנו או מחלישות אותנו.
אימון אישי במרכז כבסיס לצמיחה וקידום הוא עניין של מודעות, אמונות חיוביות בנוגע ליכולותינו, רצון להתפתחות אישית ושאיפה לקפיצת מדרגה אישית.
רוצים להצליח? – אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר ולתאם פגישת הכרות:

לקריאה נוספת – אימון אישי,  אימון אישי במרכז,  אימון להצלחה

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה