בלוג האימון של טלי פלד
0
19/02/2013
אימון אישי במרכז – טיפול בהווה למען העתיד

אימון אישי במרכז מהו?

אימון אישי במרכז הוא תהליך קצר וממוקד המהווה פתרון לדינמיקות הסבוכות והבעיות העולות בחיי היומיום. החיים החיים המודרניים טומנים בחובם מגוון גדול של מטלות והם פסיפס של התמודדויות וקבלת החלטות, חלקן קלות וחלקן קשות ובחלקן אנו זקוקים לעזרה והכוונה.
אנחנו מתמודדים עם קריירה ועמדות ניהול שונות, עם זוגיות ומשפחה, עם תחומים אישיים ורוצים להגיע למקומות טובים ולהצלחות.
לא תמיד אנחנו מצליחים לתמרן בין כל המשימות והשאיפות, לא תמיד אנחנו זוכים לתמיכה ולא תמיד אנחנו יודעים כיצד להתקדם, כיצד להציב לעצמנו מטרות וכיצד להגיע אליהן.
חוסר במימוש עצמי, תסכולים של קריירה, זוגיות לא מיטבית, הם חלק מהנושאים איתם מתמודדים בני האדם בתקופות שונות בחיים. אימון אישי במרכז נותן מענה לסוגיות אלו.
אימון אישי במרכז מאפשר למתאמן לקבל עזרה בתחומים שונים מאדם מקצועי בתהליך קצר וממוקד תוך התבוננות על קשיים בהווה וטיפול בהם ולטובת בניית עתיד טוב יותר.
תהליך האימון מאפשר למצוא איזון בחיים, מאפשר להתמודד עם קשיים, לקבל החלטות נכונות, לצאת ממצבי משבר שונים, להתמודד עם חוסר בטחון ולמעשה להתגבר על החשש משינוי לטובת קבלת החלטות מושכלת.
בניגוד לפסיכולוגיה שם יש דגש גם על העבר, הציר המנחה בתהליך אימון אישי במרכז הוא ציר המוביל מן ההווה ומתמקד בעיקר בבניית עתיד מיטבי. לצורך כך עובדים באימון אישי על הצבת מטרות אישיות למתאמן ועל הגדרת יעדים אשר יובילו אותו להשגת המטרות. תפקידו של המאמן בתהליך זה לכוון, לתמוך, להאיר את הדרך, למקד את המתאמן, לאפשר לו לגבור על קשיים לטובת הצלחות, להיות שם בשבילו. תמיכה שכזו מקלה על התהליך והופכת אותו לאפשרי עבור המתאמן.

אימון אישי במרכז מתאים למתאמנים כאשר הם חשים שהם מסוגלים להפיק מעצמם יותר וזה לא קורה. התהליך מאפשר להם התבוננות ומודעות עצמית, רכישת הרגלים חדשים ואפקטיביים והבנת החוזקות והחולשות שלהם וניתוב כל הידע והיכולות לטובת שינויים אישיים ומקצועיים אשר יהוו קפיצת מדרגה עבורם. מוזמנים לפנות אלי:

טלי פלד – אימון אישי במרכז
אזור פעילות: בקעת-אונו, גוש-דן, השרון
050-8380603

לקריאה נוספת –אימון אישי במרכז , אימון אישי במרכז – אימון להצלחה

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה