בלוג האימון של טלי פלד
0
14/02/2013
אימון אישי במרכז עם מאמנת אישית

מהו אימון אישי ?

אימון אישי במרכז עם מאמנת אישית הוא תהליך של העצמה אישית ו התפתחות אישית והוא תהליך קצר וממוקד של למידה, קבלת החלטות, שינוי הרגלים, מימוש עצמי וקביעת פעולות שיביאו את המתאמן למקום אליו הוא שואף להגיע.
בתהליך אימון אישי במרכז רוכשים הרגלים חדשים ונפטרים מכאלו החוסמים אותנו, לומדים להסתגל למצבים שונים, מאמצים תפיסות חדשות וחיוביות, לומדים לקבל החלטות נכונות ומציבים יעדים ומטרות על מנת להגיע לתוצאות.

עקרונות אימון אישי במרכז על כל תחומיו: אימון אישי, אימון קריירה, אימון מנהלים, אימון עסקי, מושתתים על טכניקות העצמה והעשרה אשר נלקחו מתחומי ידע שונים, ביניהם עולם הניהול, השיווק, תחום הייעוץ, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, פילוסופיה, מנטורינג וספורט.
ראשיתו של האימון בארה"ב של שנות ה-80 המאוחרות כדרך אלטרנטיבית להגיע לתוצאות מרשימות בתהליך קצר וממוקד.
המטרות אותן מבקשים מתאמנים לממש באמצעות האימון שונות ומגוונות ועוסקות בתחומי החיים האישיים ומשפחתיים, עולם הקריירה ועולם הניהול: החל מהקמת עסק (כולל מציאת הנהלת חשבונות ), תכנון, שינוי, פיתוח או החלפת קריירה , שינויים מהותיים בחיים כמו גירושין, מציאת זוגיות ועוד וכן נושאים שונים בתחומי הניהול.

מה תפקידו של מתאמן בתהליך אימון אישי במרכז ?

תפקידו של המתאמן בתהליך אימון אישי במרכז הוא להיות נאמן לערכיו ורצונותיו, להיות פתוח להתנסויות חדשות ולמידה ולהגדיר מטרה ולצעוד לעברה, ואילו תפקיד מאמנת אישית הוא לתמוך, לכוון, לאפשר מרחב לשינוי ולמידה, לשפוך אור על הפערים שבין המצב הקיים לבין המצב הרצוי ומתן כלים שאיתם יצעד המתאמן בדרך אל השינוי המיוחד ומימוש המטרות שהוגדרו על ידו כשהתחיל תהליך האימון.
במובן הזה, תהליך אימון מתמקד תמיד בהווה מתוך מבט קדימה אל העתיד, אל הפוטנציאל של האדם להיות אקטיבי בחייו וליצור את המציאות בה חפץ לחיות, אגב שינוי תבניות חשיבה מעכבות ופתיחת ערוצים חדשים.

אני מזמינה אתכם לקפיצת מדרגה אישית, מקצועית וניהולית ולתיאום פגישת הכרות:

לקריאה נוספת –אימון אישי, קואצ'ינג אישי, אימון אישי במרכז , אימון להצלחה

"מסע תגליות אמיתי אינו מורכב ממציאת נופים חדשים, אלא מהתבוננות דרך עיניים חדשות" (מרסל פרוסט)

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה