בלוג האימון של טלי פלד
0
04/03/2013
אימון אישי במרכז

אימון אישי  – מדוע?

החיים הם מרוץ מטורף בין קריירה, בית, לימודים, זוגיות, משפחה ופנאי עד כי לעיתים אנחנו מפספסים את מה שבאמת רצינו לעצמנו. אימון אישי הוא תהליך המאפשר לנו לקחת פסק זמן מהמרוץ ולעשות 'בדק בית' בתחומי החיים השונים. אימון מאפשר לנו לבחון מה מתאים לנו, מה יקדם אותנו, מה יגרום לנו סיפוק, היכן אפשר לשפר, אילו החלטות נכונות עבורנו, האם אנחנו מממשים את הפוטנציאל שלנו ועוד ועוד…אימון אישי מתאים גם לתחומים של מיומנויות בין אישיות כמו: שיפור הדימוי העצמי, שיפור ביטחון עצמי, מודעות עצמית, העצמה אישית, מימוש פוטנציאל, שיפור תקשורת בין אישית וזוגית, אסרטיביות ובעצם כל תחום בו אתם מתקשים או חשים שבאפשרותכם להשיג יותר מהקיים.

תהליך אימון אישי

תהליך אימון אישי יאפשר לכם ליווי ותמיכה שלי על מנת להתקדם בתחומים שונים ולהגשים את עצמכם בצורה הטובה ביותר.
אימון אישי הוא תהליך שיאפשר לכם לשים את עצמכם ושאיפותיכם במרכז ולהגיע לתוצאות והצלחות.
אימון אישי יאפשר לכם התבוננות חדשה על התנהלותכם ושינוי הרגלים לטובת הצלחות שונות, הוא יאפשר לכם הזדמנות להישגים יוצאי דופן וכן יאפשר לכם רכישת כלים להתמודדויות עם סיטואציות שונות, קבלת החלטות מושכלת ופריצות דרך משמעותיות בתחומים החשובים לכם.

אני מזמינה אתכם ללמוד עוד על תהליך אימון אישי ולמי הוא מתאים בדף 'אימון אישי' באתר.

לזכותי נסיון רב בתהליכי אימון אישי וליווי מתאמנים רבים להצלחה בתחומים שונים ואני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות כדי לבחון כיצד אוכל לסייע לכם:

לקריאה נוספת – אימון אישי, אודותיי, אימון להצלחה

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה