בלוג האימון של טלי פלד
0
17/03/2013
אימון אישי לזוגיות – השלבים למציאת זוגיות

מהם השלבים באימון אישי לזוגיות? 

גברים ונשים נמצאים לעיתים בבלבול לגבי הדרך הנכונה למציאת זוגיות. פעמים רבות הן שוגים בהתנהלותם, לעיתים נלווים חששות לדרך ולעיתים גם מקרים של פגיעות וחוויות עבר שמקשים עליהם. מציאת בני זוג היא תהליך חשוב למי שרוצה לחיות בזוגיות וההחלטה עם מי לחיות היא החלטה חשובה בחיים. בני זוג מתאימים הם שותפים למסע של זוגיות מוצלחת, של הורות ושל התפתחות וצמיחה זוגית ואישית. אימון אישי לזוגיות הוא כלי שמאפשר להתמקד בבחירת בני הזוג המתאימים, להבין מה חשוב לכל מתאמן מבן הזוג ומהמערכת הזוגית ולגבור על חששות. השלבים באימון הם:

שלב ראשון – להבין עד כמה המתאמנים אכן רוצים זוגיות. האם זהו אכן רצון אישי או לחץ סביבתי. זוהי נקודת המוצא לאימון אישי לזוגיות.

שלב שני – להבין 'מה אני מחפש'. המיקוד בשאלה זו אינו מובן מאליו ורבים אינם יודעים מה באמת הם מחפשים ומה חשוב.

שלב שלישי – להיות מוכן לעולם ההיכרויות ולצאת לדרך – להתגבר על אהבות עבר שנשארו 'פתוחות', על אהבות שלא התאימו, על מקרים בהם המתאמנים נפגעו או נדחו ולכן חוששים לנסות שוב להכיר.

האימון יאפשר בדיקה של החששות והמקורות שלהם אך בעיקר יאפשר להתגבר עליהם, יאפשר למתאמנים להבין דברים על עצמם שהם אינם מודעים להם וכן יאפשר להם לנוע קדימה ללא חשש ובביטחון עצמי. אי מציאת בני זוג עד כה יכולה להיות מסיבות שונות :

  • טרם פגשתם את האדם המתאים והנכון עבורכם
  • אתם חסרי ביטחון עם בני המין השני
  • אתם לא מקבלים את עצמכם – אז כיצד תקבלו אדם נוסף לתוך מערכת זוגית?
  • אתם בעלי דימוי עצמי נמוך וחשים לא אטרקטיביים מול המין השני
  • דפוסי התנהלות לא נכונים
  • ציפיות לא מציאותיות
  • הפחד להיפגע חוסם אתכם
  • פחד להיפתח בפני בני זוג (בניית 'חומת הגנה' כדי לא להיפגע)
  • אמונות מגבילות באשר ליכולת למצוא בן זוג 

 

הדבר החשוב ביותר באימון אישי לזוגיות הוא ללמוד קודם כל על עצמנו, לאהוב את מי שאנחנו, להבין מה יש לנו להציע בזוגיות. כשמתאמנים מבינים את ה'אני' שלהם – הם מגיעים למערכת זוגית ממקום אותנטי המאפשר להם יצירת זוגיות טובה. אם אתם רוצים זוגיות טובה, אני מזמינה אתכם לתהליך אימון אישי לזוגיות כדי להבין ולהתמקד במה שהכי חשוב לכם בזוגיות, כדי להבין מה הקשיים והמכשולים ומה לא 'עובד' עבורכם עד כה ובעיקר להתגבר עליהם, כדי להשתחרר מאמונות חוסמות, להעלות הדימוי והביטחון העצמי, לגבור על חששות ולגייס אומץ לצאת לדרך שתאפשר לכם הנאה ותפיקו ממנה את הזוגיות המתאימה.

אני מזמינה אתכם לפגישת הכרות:

"האהבה כמו האש אינה יכולה להתקיים ללא תנועה מתמדת; והיא מתה למן הרגע הראשון שבו היא מפסיקה לקוות או לפחוד" (פרנסואה דה לה רושפוקו)

 

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה