בלוג האימון של טלי פלד
0
19/02/2013
אימון אישי לזוגיות

אתם מאד רוצים בזוגיות אך לא מצליחים להגיע אליה או שוגים בבחירת בני הזוג. אתם מוכשרים, משכילים ואין לכם מושג מדוע דווקא בתחום זה אינכם מצליחים.
זוגיות היא משאת ליבם של רבים ודווקא בימים בהם הטכנולוגיה משתלטת על חיינו ומערכות יחסים מתנהלות דרך האינטרנט, הרוב עדיין מחפש את הזוגיות האמיתית ולא זו הוירטואלית. אז איך מייצרים זוגיות ועדיין נשארים נאמנים לעצמכם ולערכים שלכם?
ראשית, חפשו אותה… כן, הזוגיות לא 'תחפש' אתכם. אל תשבו בבית ותחכו לה, צאו למקומות בהם ניתן לפגוש את בני גילכם. שנית,חישבו מה אתם מצפים מבני הזוג שלכם, מה חשוב לכם בזוגיות לטווח הארוך שכן זוגיות לטווח הארוך אינה מבוססת על אהבה בלבד ומכילה גם מודעות, ערכים משותפים, מחויבות והתאמה אישית.
הקפידו שלא להתרפק על העבר, הוא חלף ומי שעוסק בעבר – אך טבעי שאינו מצליח לייצר יחסים בהווה או להכין עצמו לזוגיות בעתיד. גם השוואה לזוגיות שחווינו בעבר אינה רלוונטית. אנחנו פוגשים אנשים שונים ואין להשוות בינם, כל בן זוג הוא אישיות בפני עצמה ועלינו להתייחס למכלול התכונות שלו וההתאמה לרצונות שלנו ולאופן בו אנחנו רואים את הקשר הזוגי.
ההתייחסות היחידה שיש לה מקום בהקשר של עבר היא של למידה – ללמוד מכשלונות במערכות יחסים קודמות: מה לא עבד שם, מה לא התאים ובעיקר לקחת אחריות ולא להאשים את בן הזוג אלא ללמוד עלינו- מה נכון עבורנו במערכת חדשה. הלמידה והתובנות, הן הבסיס להתחלה הנכונה ליצירת זוגיות חדשה.
לעיתים הקושי ביצירת זוגיות חדשה הוא 'תקיעות' רגשית במערכת קודמת. כשהלב לא פנוי ורגש ישן תופס בו מקום משמעותי – אין יכולת ליצור משהו חדש. לכן, אם אתם מרגישים 'תקועים' – טפלו בזה במהלך אימון אישי לזוגיות.
אחרון חביב – לפני יצירת מערכת זוגית תומכת ואוהבת תעשו עבודה אישית עם עצמכם, תחפשו את האושר אצלכם כי האושר אינו מצוי אצל בני הזוג. ישנם התולים את אושרם במציאת זוגיות אך זו טעות. אושר אמיתי אינו מותנה באחרים. ישנם אנשים מתוסכלים שמסתובבים עם הבעת תסכול והתמרמרות וזו אינה מהווה בסיס ליצירת זוגיות. לכן, קחו אחריות על האושר האישי שלכם ואל תתייחסו אליו כאל פועל יוצא של מציאת זוגיות.

אימון אישי לזוגיות – מדוע?

אימון אישי לזוגיות יאפשר לכם מיפוי של ערכים זוגיים המתאימים לכם ובכך מיקוד בבני הזוג ה'נכונים' עבורכם והזוגיות הטובה עבורכם.
אימון אישי לזוגיות יאפשר לכם ציפיות ריאליות מבני הזוג והקשר הזוגי והבנה מה חשוב בקשר ועל מה כדאי לא להתעקש.
האימון יאפשר לכם לשנות הרגלים שפוגעים ביצירת קשרים, להתגבר על חסמים וחששות ולהבין מה 'לא עבד' עד כה.
לאלו שחשים ביטחון עצמי נמוך ביצירת קשרים – יעזור האימון לחזק את הביטחון העצמי.

אימון אישי לזוגיות מתאים לאלו הרוצים למצוא ולחוות זוגיות טובה, מכבדת, מעצימה, מאפשרת צמיחה זוגית לצד צמיחה אישית, זוגיות תומכת ומפרגנת עם פתיחות ואינטימיות מפרה.
אני מזמינה אתכם לתהליך אימון אישי כדי להגיע לזוגיות המיטבית עבורכם.

טלי פלד – אימון אישי לזוגיות
אזור פעילות: בקעת-אונו, גוש-דן, השרון.
050-8380603

לקריאה נוספת – אימון זוגי, אימון זוגי ותקשורת בזוגיות

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה