בלוג האימון של טלי פלד
0
19/02/2013
אימון אישי – על הצלחות באימון

כשלונות בחיים גורמים לנו פעמים רבות לחדול מלנסות. כשלונות גורמים לנו לקחת צעד אחד אחורה ולהעז פחות. הבעיה בדר"כ אינה הכשלון אלא החוויה, תחושת הכשלון ומה שהיא מעוררת אצלנו.

מנסיוני, בתהליכי אימון אישי, כשלונות הם אבני דרך למי שרוצה להגיע להצלחות והם גם חלק ניכר מן הלמידה האישית שלנו. תהליכי אימון אישי שאני, מאמנת אישית לחיים, מובילה הם הלמידה הגדולה ביותר של מתאמנים והם גם התהליכים הנכונים לניתוח כשלונות לטובת הצלחות.
רוב המצליחנים, או לפחות אלו שאני מכירה, היו אנשים שנכשלו, חלקם אפילו כשלון צורב, אבל הם לא ויתרו, הם המשיכו לנסות. מה אם כך מבדיל אותם מאחרים?
ההבדל הוא בשאיפות, במשמעת, ברצון, בלמידה. הם רוצים ושואפים ליותר, יש להם משמעת עצמית גבוהה, הם אינם מוותרים בקלות והם בעיקר מקיימים עם עצמם תהליך של למידה, חקירה ומסקנות ואז מסתערים שוב על המטרות שהציבו לעצמם.
הנרי פורד אמר בהקשר משפט נפלא: "כשלון הוא ההזדמנות להתחיל מחדש בדרך חכמה יותר ".
החיים מזמנים לנו כשלונות וככל שנשכיל ללמוד מהם – כך נצליח יותר בפעמים הבאות.

דגשים חשובים בתהליך אימון אישי

• לנתח היטב את הרגשות – רגשות שליליים צפים כתוצאה מכשלונות וצריך לדעת לדלג מעל התהום הרגשית ולא להישאר שבויים בתוכה לאורך זמן ('תקיעות' בשפה האימונית).

• לא להעצים את המקום שלנו בכשלון בבחינת 'אני לא יוצלח' אלא לקחת דברים פרופורציונאלית – מי שלא מעז אכן לא נכשל, מאידך אלו המעיזים גם מצליחים.

• לנתח מה עבד ומה לא כדי להיות מסוגל לתכנן דרך אחרת, טובה יותר, להצלחות בבחינת עקומת למידה אישית וכדי להישאר ברצף של תעוזה.

• לא לאבד את התשוקה – " תשוקה היא נקודת ההתחלה של כל הישג. לא תקווה, לא משאלה, אלא תשוקה בוערת שגוברת על הכל" (נפוליאון היל).

• סיפוק, הנאה, מימוש ואושר – לא לשכוח שדברים שנשיג לשם המימוש האישי והסיפוק , הם אלו שיסבו לנו אושר ויאפשרו לנו להצליח. בסופו של דבר אנחנו טובים בדברים שעושים לנו טוב.

סיבות לאימון אישי

כדי לצאת למסע להצלחה עם ליווי ותמיכה.
כדי שיהיה מי שישקף לכם ויכוון ויאפשר זוויות ראיה חדשות
כדי לנתח כשלון נכון, ללמוד ממנו, להבין את הכיוון האחר
כדי לאפשר סיעור מוחות ולא להיות לבד
כדי שמישהו יאיר את הדרך ויתן דגשים שונים
כדי להצליח
אני מזמינה אתכם להניח כשלונות שחוויתם מאחור ולצאת לתהליך שסופו הצלחות. מוזמנים לפנות אלי לפגישת הכרות:

טלי פלד – מאמנת אישית לחיים
אזור פעילות: בקעת-אונו, גוש-דן, השרון.
050-8380603

לקריאה נוספת- קואצ'ינג אישי, מאמנת אישית לחיים – על ניהול רגשות

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה