בלוג האימון של טלי פלד
0
19/02/2013
אימון קריירה – אימון לשינוי קריירה

כיצד עושים שינוי קריירה מיטבי ?

בתהליך אימון לשינוי קריירה חשוב לבחון 3 דברים מרכזיים והם:
1. מהי העבודה שאתם נהנים לעשות יותר מכול. מה מהנה בעבודה זו? מה בדיוק גורם לכם סיפוק ולמה? חשוב להעמיק לשורשי התשובה ולהבין מה מסתתר מאחורי כל סיבה. חשוב להבין שלא 'נתקענו' בעבודה שנבחרה שצורה לא חופשית ומתוך לחצים. חשובים להבין מה מתאים לנו.
2. מהם הכישורים שלי והיכן הם באו לידי ביטוי בעבודה? אנחנו שקועים בשגרת היוםיום עד כי איננו עוצרים לחשוב מהם הכישורים שלנו ולבחון באיזו סיטואציה הם באים לידי ביטוי במהלך העבודה. חשוב להבין את הכישורים שלנו כדי לחולל שינוי. שינוי יכול להיות לקריירה אחרת, לארגון אחר אולם הוא יכול להיות לטובת תפקיד אחר באותו הארגון ולעיתים אף להשארות באותו התפקיד בהבדל אחד – שנמנף את הכישורים שלנו לטובת התפקיד בדרך שלא באה עד כה לידי ביטוי.
3. מה חשוב לכם בעבודה ? כסף אמנם חשוב אך לא העיקר. חישבו מה חשוב לכם והעזרו באמונות ובערכים שלכם. אילו ערכים חשובים לכם בעבודה. במה אתם מאמינים ומה אתם מעריכים בעבודה. האם חשוב לכם לעבוד בצוות? להוביל? לנהל אנשים? לנהל פרוייקטים? לעבוד בצורה שתאזן בין הקריירה וחיי הבית?

כדי להצליח בתהליך אימון לשינוי קריירה ולייצר הזדמנויות חשוב להבין את הסביבה בה אנו נמצאים ולבחון ראשית את ההזדמנויות שבתוכה ורק לאחר מכן את ההזדמנויות שבסביבה.
אם אתם רוצים לעשות שינוי בקריירה שלכם, אני מזמינה אתכם לתהליך אימון לשינוי קריירה ולקפיצת מדרגה אישית בקריירה שלכם.

לקריאה נוספת – אימון לשינוי קריירה

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה