בלוג האימון של טלי פלד
0
19/02/2013
אימון קריירה ואובייקטיביות המאמן

אימון לקריירה בסימן אובייקטיביות המאמן

מאמני קריירה הם האנשים אשר בתהליך אימון קריירה מתחייבים לאמר לכם בדיוק את מה שאתם צריכים לשמוע. הם לא בני משפחה או חברים ועל כן מחוייבים לאמת כלפיכם. הם בוחנים יחד איתכם בצורה אובייקטיבית את המקום שבו אתם ממוקמים כרגע בקריירה ובוחנים איתכם מספר השאלות: האם המקום אליו אתם שואפים להגיע אפשרי? אם לא – מדוע? מה ניתן לעשות כדי שיהיה אפשרי? מה חסר?
מאמני קריירה יאמרו לכם תמיד את האמת גם כאשר היא לא נוחה, בזמן שאחרים יאמרו לכם את מה שאתם מצפים אולי לשמוע, ויחד עם זאת הם יהיו תמיד נאמנים למטרה והיא לעזור , לכוון, להעצים ולאפשר לכם לבצע את הפעולות הנחוצות על מנת להיות במקום המתאים לכם מבחינת הקריירה וכן לנהל ולפתח אותה על ציר השנים.
המטרה באימון קריירה היא להפוך את השאיפות והמטרות למציאות חייכם. לשם כך מאמן קריירה יידרש גם לטפל יחד איתכם בחסמים וכן יעזור לכם לשבור הרגלים 'רעים' שאינם משרתים אתכם, הרגלים אשר עוצרים אתכם מלהצליח.
זכרו – תמיד מגיע לכם יותר בקריירה ותמיד יש לאן לשאוף ובלבד שלא תחכו שדברים יקרו מאליהם אלא תקחו אחריות בעזרת המאמן ותפעלו. בסופו של דבר, אתם מבלים בעבודה שעות רבות וכדאי שתרגישו טוב עם הקריירה שלכם.

.

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה