בלוג האימון של טלי פלד
0
14/02/2013
אימון אישי לשיפור איכות החיים

על אימון אישי ואיכות חיינו

מתאמנים רבים מגיעים לאימון אישי עם מאמנת אישית על מנת להשביח את איכות החיים שלהם בתחומים שונים – אישי, זוגי, משפחתי קריירה ועוד.
כמאמנת אישית, אני מאמינה שכל אדם יכול להשפיע על איכות חייו בכל נקודת זמן. העניין אינו היכולת, גם לא הרצון, העניין הוא המוכנות – עד כמה אני מוכן תלוי בשאלה – עד כמה בכוונתי להתאמץ ולהשקיע בנושא?
איכות החיים שלנו הינה פונקציה של החלטה אם כך וברגע שאנו מחליטים להיות מחוייבים לעצמנו – ניתו לשפר את איכות החיים בכל תחום.
כאשר יש למתאמן תחום שבו מתגלים קשיים המשפיעים על איכות חייו, עולם האימון מאפשר לו להתמודד עם אותו תחום בצורה יעילה, לקבל החלטות נבונות בעזרת מאמנת אישית ולהשיג מטרות בתחום זה אשר יביאו אותו למקום טוב יותר.
הנקודה כאמור הינה להיות מחוייב לשינוי על ידי מעשים ולא על ידי דיבורים שכן שגרת החיים המהווה אזור נוחות הופכת למחסום כאשר נדרש לעשות שינוי.
עולם האימון מאפשר למתאמנים להגיע להגדרות מדויקות עבור המטרות שלהם, להתגבר על מכשולים וחסמים שבדרך ולהתמודד עימם בצורה אפקטיבית.
עולם האימון הוא עולם עבור אנשים שהחליטו שהם רוצים ומסוגלים להתמודד עם קשיים בחיים, שמוכנים לחקור מה יהווה עבורם הצלחה בשיפור איכות החיים.
מתאמנים רבים חוששים בתהליך האימון מכשלונות אך אינם מבינים כי כשלון הוא תהליך של למידה בדרך להצלחה. אין הצלחות ללא כשלונות.
בתהליך אימון אישי עם מאמנת אישית יש להגדיר מה ייחשב כשיפור באיכות החיים והנושאים מגוונים – זוגיות טובה יותר, תקשורת בין-אישית, יחסי הורים / ילדים, קריירה לא טובה ולא מספקת, חוסר מימוש עצמי, בריאות לא טובה הנובעת מלחצים, בטחון עצמי נמוך המשפיע על תחומים שונים.
על מנת להצליח בכל תחום ותחום יש להגדיר עם מאמנת אישית את המטרות ויש לפעול בהתמדה להשגת מטרות אלו ולהתגבר על הפחדים.

אני מזמינה אתכם לקפיצת מדרגה אישית, מקצועית וניהולית ולתיאום פגישת הכרות:

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה