בלוג האימון של טלי פלד
0
19/02/2013
מאמנת אישית – על אימון אישי ואושר

אימון אישי ואושר

מהו אושר? אושר הוא רגש המבטא את מצבו הנפשי של האדם והוא קשור לשמחת חיים לרוגע והתלהבות. אחת הסיבות המרכזיות לאושר היא סיפוק. כאשר אדם משיג את מה שרצה – הוא בדר"כ מאושר ומסופק. מקור המילה אושר הוא מ -'אישור' – אישור פנימי של האדם עצמו לגבי פעולות שהוא עושה. בשנים האחרונות מתמקדת הפסיכולוגיה במקום בטיפול בבעיות נפשיות, בגילוי ויצירת המקור לאושר עבור האדם. תהליך אימון אישי מאפשר לאדם לצאת ממצבי תסכול ולבנות לו חיים של אושר וסיפוק.

למה להיעזר באימון אישי?

כי גם עולם האימון האישי מתמקד בנושא האושר כמשאת נפשם של אנשים בהקשרים של קריירה, משפחה, זוגיות ועוד.
במחקרים של השנים האחרונות ישנם גילויים מעניינים באשר לאושר ומסתבר כי המקור הטוב ביותר לאושר הוא תחושת הסיפוק והמשמעות וגם הנאה.
גם מחקרים בתחום הקריירה מראים כי עובדים מחפשים אושר בעבודה במובן של סיפוק, משמעות, מימוש עצמי ומסתבר כי שכר אינו מהווה פרמטר מרכזי באושר של עובדים בארגונים.
כולנו רוצים להיות מאושרים, אך אושר הוא דבר דינמי ומשתנה ולא מאפשר לנו לחוות אותו כל הזמן והוא גם מושג סובייקטיבי הנתון לפרשנות של כל אחד.
אימון אישי עם מאמנת אישית מאפשר למתאמן לבחון באיזה תחום הוא רוצה לממש את האושר שלו ולעשות את הצעדים המתאימים ליישום.
אימון אישי במרכז עם מאמנת אישית מטפל בהרגלי חיים שיאפשרו לנו להיות מסופקים במקום ובעשייה שלנו.
פרט לאנשים הסובלים מדכאון ומטופלים בתחום זה, כולנו יכולים לחיות חיים של אושר ובתנאי שהשקפת עולמנו מכילה מילה זו, להבדיל מאנשים החיים בתחושה פסימית כי החיים מכילים סבל רב.
למעשה האדם עצמו מעצב את חייו כאשר הוא בוחר להיות מאושר או שלא. האושר הוא בהישג ידם של בני האדם ולכן מי שרוצה לעצב לעצמו חיים של אושר ומוכן לעבוד לשם כך, אימון אישי וליווי של מאמנת אישית ועבודה פנימית שלו – יאפשרו זאת. מוזמנים לפנות אלי:

טלי פלד – מאמנת אישית
אזור פעילות: בקעת-אונו, גוש-דן, השרון, מרכז
050-8380603

לקריאה נוספת – אימון אישי במרכז, מאמנת אישית – אימון אישי וסודות ההצלחה

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה