בלוג האימון של טלי פלד
0
19/02/2013
אימון אישי ומודעות עצמית

מודעות עצמית היא הידע שיש לך לגבי עצמך, היא הדרך בה אתה רואה את עצמך והמידה בה אתה מכיר את עצמך, היא מצב של תודעה שבה הפרט מודע לעצמו: לרגשות, למחשבות, לצרכים, לרצונות, לתשוקות.
מודעות עצמית מתפתחת עם השנים מצרוף תפיסת הפרט של : איך אחרים רואים אותי? איך אני רואה את עצמי? והיא מיקוד בעצמנו.

תרומתו של קואצ'ינג אישי לפיתוח מודעות עצמית

קואצ'ינג אישי מאפשר פיתוח של מודעות עצמית עמוקה. בעזרת מאמנת אישית בוחנים המתאמנים עד כמה הם מודעים לעצמם ומגלים חלקים בעצמם שלא היו מודעים אליהם בצורה ברורה.
קואצ'ינג אישי מאפשר חיבור בין תהליך ההתבוננות הפנימית והמודעות לבין תחומים בהם חשוב למתאמנים להניע עצמם למקומות טובים יותר ולהצליח וכן לקבל החלטות טובות.
בעזרת המודעות מגלים חוזקות או מדגישים אותן וחשוב לא פחות מגבירים המודעות לחולשות שלעיתים קל לנו להכחיש אותן או להצניע.
מודעות עצמית בתהליך קואצ'ינג אישי תאפשר לטפל בחולשות וחסרונות ומאמן טוב יתמוך במתאמן ויאפשר לו את האומץ להיות כנה עם חולשותיו ולהתמודד איתן בהצלחה או לשנות התנהגויות מגבילות.

שאלות העולות בתהליך קואצ'ינג אישי ומאפשרות שיפור מודעות עצמית

להלן דוגמאות לשאלות המשפרות מודעות עצמית ועוזרות לנתב מתאמנים לתת תשובות לנושאים המטרידים אותם, לתחומים המחייבים קבלת החלטות, לשיפור תקשורת בין אישית ולהשגת מטרות בתחומים שונים:-

מהם היכולות, הכשרונות והחוזקות שלכם ?
מהם החסרונות שלכם?
מה לדעתכם חושבים עליכם אחרים?
מה אתם אוהבים בעצמכם? ומדוע?
מה מניע אתכם?
ממה אתם חוששים?
מה מלחיץ אתכם?
מה מכעיס אתכם?
מה גורם לכם אושר?
מה יאפשר לכם הצלחות?
מה גרם לכשלונות?

תהליך קואצ'ינג אישי המעורר מודעות עצמית עמוקה מאפשר לפרט להתנהג על פי מה שחשוב לו ומרגיש לו, ללא ציות לאחרים או השפעת הסביבה וללא צורך בחיזוקים של אחרים אלא הקשבה למה שנכון לו. מודעות עצמית עמוקה תאפשר למתאמן להבין הן את חוזקותיו, הן את חולשותיו ולנתב עצמו למקומות הנכונים עבורו ממקום בו תשומת הלב מופנית פנימה ולא החוצה לסביבה.
אם אתם מרגישים צורך בשיפור או העלאת המודעות העצמית שלכם לשם הקניית הרגלים טובים יותר, תקשורת טובה, קבלת החלטות נכונה, הישגים טובים והצלחות, אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר ולתאם פגישת הכרות:

טלי פלד – קואצ'ינג אישי לשיפור מודעות עצמית
אזור פעילות: בקעת-אונו, גוש-דן, השרון.
050-8380603

לקריאה נוספת – קואצ'ינג אישי  , אימון אישי

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה