בלוג האימון של טלי פלד
0
10/04/2018
קורס מיומנויות ניהול למנהלים צעירים/חדשים

קורס מיומנויות ניהול וחשיבותו

העידן הנוכחי מאופיין בכניסתם של צעירים לתפקידי ניהול בגיל צעיר. הם מוכשרים ומקצועיים והארגון 'סימן' אותם כראויים לקידום לתחום הניהול אלא שרובם חווים את הכניסה לתפקיד כחוויה מתסכלת ומאתגרת שקשה להתמודד איתה. חוויה שכזו יוצרת חוסר בטחון עצמי, טעויות של מתחילים ואף כשלונות בתפקיד. כדי להיכנס בצורה טובה לתפקיד יש לגשר על הפער בין עובד מוכשר ברמה המקצועית לבין הפיכה למנהל מוצלח וזאת בעיקר על ידי רכישת מיומנויות ניהול.

קורס מיומנויות ניהול כבסיס לכניסה חלקה לתפקיד ניהולי

בעשור האחרון אני מתמחה בליווי מנהלים צעירים בכניסה לתפקידי ניהול (לקראת הכניסה וגם לאחריה) על מנת שייכנסו בצורה חלקה ומוצלחת לתפקיד, ירכשו מיומנויות ניהול ויצליחו בתפקיד. להלן התובנות שלי, לאחר עשור של עבודה עימם, לגבי הקשיים המרכזיים שלהם:

1. חוסר במיומנויות ניהול המביא לטעויות ניהוליות: חוסר ידע בהובלת צוות והנעת עובדים, בהצבת מטרות ויעדים, בחלוקה נכונה של משימות, בגיוס נכון של עובדים, ניהול זמן, תקשורת אפקטיבית, עבודה נכונה עם הבוס הישיר, קבלת החלטות ועוד ועוד….

2. צורך בחניכה שאינו קיים בארגונים רבים – בבחינת 'מישהו לרוץ עימו'…

3. צורך בתמיכה והעצמה רגשית ואישית

4. צורך בהעלאת הביטחון העצמי שלהם המתערער עם המעבר לתפקיד ניהולי והחששות המלווים למעבר זה

5. חוסר תיאום ציפיות מדויק לגבי מה הארגון מצפה מהם ומה הבוס הישיר

6. חוסר בהכוונה מקצועית כיצד להתמודד עם סיטואציות ודילמות ניהוליות שונות

קורס מיומנויות ניהול למנהלים צעירים – מידע

חוסר הניסיון הניהולי בשילוב של חוסר במיומנויות ניהול והיעדר תמיכה גורם למנהלים חדשים לירידה בביטחון העצמי, חשש שלא יתמודדו בהצלחה עם הדילמות והאתגרים הניהוליים, לא יבצעו כראוי את תפקידם ועל כן לא יקודמו הלאה לתפקידים בכירים יותר. בנוסף, תיפגע התדמית שלהם בעיני אחרים כמי שנכשלו בתפקיד וחששות אלו הופכים פעמים רבות ל'עננה' המלווה אותם בהתמודדות היומיומית. לעיתים המעבר לתפקיד ניהולי מסתיים גם בכשלון שיכול היה להימנע עם הכנה נכונה מראש.

על מנת לתת פתרון הן למנהלים באופן פרטי, הן לארגונים – אני מנחה קורס מיומנויות ניהול ייחודי למנהלים צעירים/חדשים המותאם לאתגרים של מנהלים צעירים ונבנה לאורך השנים בהסתמך על מומחיותי בעבודה עם אוכלוסית המנהלים הצעירים.

אם אתם מנהלים צעירים – אתם מוזמנים לקבל פרטים על הקורס בלינק זה:

קורס מיומנויות ניהול למנהלים צעירים/חדשים

אם אתם מנהלי מש"א בארגונים – אתם יכולים לשלוח מנהלים מהארגון לקורס בלינק שצרפתי. במידה ואתם מעוניינים בקורס כקורס פנים ארגוני – אתם מוזמנים לכתוב לי או להתקשר ונשוחח לשם קבלת פרוט התכנים ועלויות: 050-8380603 / [email protected] כמו כן מוזמנים לקרוא המלצה של מנהלת מש"א ל- קורס מיומנויות ניהול

 

רוצים לשוחח? להתייעץ? התקשרו אלי:

לקריאה נוספת –  פיתוח מנהלים

אתם מסכימים? יש לכם מה לומר? אשמח לשמוע את דעתכם:


הוספת תגובה

בחזרה למעלה